Prazniki so posebne postaje v našem življenju. Pomembno je, da si jih naredimo čim bolj čarobne, vesele in razigrane.

Tako smo si tudi mi zadnji šolski dan v tem letu pričarali drugačen, čaroben, magičen.

Najprej smo imeli na šoli proslavo pred dnevom samostojnosti in enotnosti. Tokrat je bila proslava malce drugačna, saj so jo pripravili učenci posebnega programa in je potekala preko šolskega radia.

Po proslavi smo se odpravili v Kulturni center, kjer sta nas pričakala Božiček in njegova pomočnica. Še preden  je Božiček razdelil darila, nam je božičkova pomočnica zapela praznično pesem.

Učenci so nestrpno čakali, da jim Božiček pove, ali so bili celo leto dovolj pridni in ali jim je prinesel tudi kakšno darilo. Oči so se jim zasvetile, ko so zagledali darila. Komaj so čakali, da pokliče njihova imena in jim jih preda. Za konec smo skupaj zapeli pesem in si obljubili, da se vidimo čez eno leto.

Učenci so bili zelo veseli in iz srca se zahvaljujemo  Rdeči kroglici, ge. Asji, za vso organizacijo in čudovita darila, hvala ge. Mateji, božičkovi pomočnici, za prečudovit glasbeni vložek in seveda hvala Božičku, da si je vzel čas samo za nas.