V sredo, 12. 6. 2024, je v telovadnici VIZ III. OŠ Rogaška Slatina potekala valeta za 8 devetošolcev matične šole in DE Podčetrtek. Učenci so pripravili čudovit program, kjer so plesali, peli, predstavili sebe in nadaljevanje svojega izobraževanja. Zahvalili so se vsem, ki so jim nudili podporo in jim pomagali na poti do zaključka osnovnošolskega izobraževanja. Pripravili so prisrčno dekoracijo z belimi in zlatimi baloni ter okvir za fotografiranje, kjer so strnili zadnje spomine z zaposlenimi šole. Za presenečenje so devetošolcem učenke nižjih razredov pripravile pesem in tudi ognjemet iz konfetov. Ravnateljica jim je namenila nekaj lepih besed in jim zaželela srečo na njihovi poti. Razredničarki sta učencem podelili priznanja, pohvale in jim za uspeh iskreno čestitali. Sledila je pogostitev v jedilnici za starše, učence in zaposlene šole.

Dragi devetošolci!

Srečno in uspešno nadaljujte svojo pot življenja!

V spominu naj vam ostanejo veseli trenutki in nepozabne dogodivščine z nami!

Razredničarki Polona in Tanja