Od 6. 6. 2022 do 10. 6. 2022 je za učence 6., 7. in 8. razredov ter učence OVI IV., V. in VI. stopnje, potekala težko pričakovana šola v naravi. Bivali smo v prelepem apartmajskem naselju v Termah Topolšica. Najpomembnejši cilj šole v naravi je bil usvajanje plavalnega znanja, ki smo mu namenili največ časa. Za naše lačne želodčke je poskrbelo prijazno kuharsko osebje hotela. Kljub velikemu številu učencev (25), je teden minil brez zapletov, saj so imeli poleg pouka in varstva, tudi dodatne animacije.

Za nepozabne trenutke v času ŠVN se zahvaljujemo podjetju GIC GRADNJE d.o.o., ki je doniralo znaten znesek in s tem omogočilo, da so se vsi učenci udeležili te posebne oblike pouka. Iskrena hvala.